Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Z OSTATNIEJ CHWILII:

WIADOMOŚCI

Na Horyzoncie - Rozmowa (Marek Sławuta i Krzysztof Kaczmarczyk)
Na Horyzoncie - Rozmowa (Marek Sławuta i Krzysztof Kaczmarczyk)
Gośćmi Rozmowy na Horyzoncie są: prezes zespołu Grupa Chmiel MKS Polonia Słubice oraz pierwszy trener drużyny Krzysztof Kaczmarczyk. Rozmawiamy o debiutanckiej trzecioligowej rundzie jesiennej Dumy Pogranicza, dokonanych i planowanych zmianach, przygotowaniach do piłkarskiej wiosny, a także o finansach klubu i sponsorach. 17.01.2025 15:00
Jasełka grupy Pszczółek w Przedszkolu nr 6 – wyjątkowy występ dla babć i dziadków
Jasełka grupy Pszczółek w Przedszkolu nr 6 – wyjątkowy występ dla babć i dziadków
15 stycznia w Przedszkolu nr 6 w Międzyrzeczu odbyły się wyjątkowe Jasełka w wykonaniu grupy 6-latków – Pszczółek. Mali artyści przygotowali świąteczne przedstawienie dedykowane swoim babciom i dziadkom, którzy z dumą podziwiali występy wnuków 16.01.2025 17:54
Spotkanie rady budowy w Urzędzie Miejskim w Świebodzinie
Spotkanie rady budowy w Urzędzie Miejskim w Świebodzinie
15 stycznia w Urzędzie Miejskim w Świebodzinie odbyło się spotkanie rady budowy dotyczące zadania przebudowy drogi gminnej Rusinowo - Gościkowo Kolonia. 16.01.2025 16:42
Małe sztuczki - warsztaty dla dzieci w świebodzińskiej bibliotece
Małe sztuczki - warsztaty dla dzieci w świebodzińskiej bibliotece
Biblioteka Publiczna w Świebodzinie co róż organizuje różne zajęcia i warsztaty dla dzieci. spotkania rozwijają zdolności manualne pociech oraz pobudzają ich kreatywność. 14 stycznia w filii Biblioteki Publicznej odbyły się warsztaty pod hasłem "Małe Sztuczki", które skierowane były do dzieci w wieku przedszkolnym. 16.01.2025 15:07
Burmistrz Międzyrzecza przekazał gramofon na licytację WOŚP
Burmistrz Międzyrzecza przekazał gramofon na licytację WOŚP
Burmistrz Międzyrzecza, Remigiusz Lorenz przekazał na licytację WOŚP gramofon. Międzyrzecki Ośrodek Kultury przygotowuje sztab na 33 Finał. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej. 16.01.2025 14:53
Podziękowanie wolontariuszom pomagającym podczas ubiegłorocznej edycji Labiryntu
Podziękowanie wolontariuszom pomagającym podczas ubiegłorocznej edycji Labiryntu
Podczas specjalnego spotkania w Galerii OKNO Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury, kurator galerii Anna Panek-Kusz podziękowała wolontariuszom z Zespołu Szkól Licealnych im. Zb. Herberta w Słubicach, pomagającym podczas ubiegłorocznej edycji Festiwal Nowej Sztuki Labirynt. 16.01.2025 14:20
Plany mieszkańców Sulechowie na nadchodzące ferie zimowe
Plany mieszkańców Sulechowie na nadchodzące ferie zimowe
Ferie zimowe w naszym województwie zbliżają się wielkimi krokami. Zapytaliśmy mieszkańców Sulechowa jak planują spędzać feryjny czas. 16.01.2025 14:08
Spotkanie burmistrzyni Słubic z marszałkiem województwa lubuskiego
Spotkanie burmistrzyni Słubic z marszałkiem województwa lubuskiego
Rozwój gminy, inwestycje i problemy komunikacyjne, to główne tematy spotkania burmistrzyni Słubic Marzeny Słodownik z marszałkiem województwa lubuskiego Marcinem Jabłońskim. Spotkanie odbyło się w Urzędzie Miejskim w Słubicach. 16.01.2025 13:59
Edukacja zdrowotna jednak nieobowiązkowa. Nowacka zmienia zdanie
Edukacja zdrowotna jednak nieobowiązkowa. Nowacka zmienia zdanie
Nowy przedmiot szkolny nie będzie obowiązkowy. Choć bardzo chciała tego sama ministra edukacji narodowej. I wbrew opinii kolegów z rządu – długo broniła swoją decyzję. 16.01.2025 13:12
Ferie zimowe w instytucjach sportowo-kulturalnych Skwierzyny
Ferie zimowe w instytucjach sportowo-kulturalnych Skwierzyny
Na najbliższe 2 tygodnie ferii zimowych Ośrodek Kultury w Skwierzynie, biblioteka miejska i ośrodek sportu i rekreacji przygotował popozycje aktywnego i kreatywnego spędzania czasu. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego. 16.01.2025 12:17
Komentarze
Autor komentarza: Rodowity Slubiczanin Treść komentarza: Dziekuje za mozliwosc objerzenia wywiadu z Pania Baczynska. Ciesze sie bardzo, ze mamy tak profesjonalna lokalna telewizje. Pani Baczynska to skarb dla naszego miasta. Prawdziwa Abmasadorka slubickiej spolecznosci, niezwykle autentyczny i uczciwy czlowiek. Wspaniala nazczycielka, niezwykle profesjonalna, i empatyczna osobowosc. Zycze Pani Baczynskiej jak najwiecej i jak najdluzej zdrowia. To bylo wielkie szczescie 26 lat temu byc uczniem Pani Baczynskiej i Pana Baczynskiego - tak praktyczna i merytoryczna wiedze dot. matematyki i fizyki wykorzystuje do dnia dzisiejszego. To wielka duma majac Pani Baczynska jako Radna Slubic. Pozdrawiam. Rodowity Slubiczanin i Absolwent Panstwa Baczynskich Data dodania komentarza: 25.02.2023, 22:53 Źródło komentarza: Na finiszu kadencji - rozmowa z radnym odc.1 (Krystyna Baczyńska) Autor komentarza: słubiczanin Treść komentarza: Więcej Bożego Narodzenia w okresie Bożego Narodzenia dla tych co składali życzenia oraz dla wszystkich mieszkańców ziemi słubickiej Data dodania komentarza: 8.01.2023, 13:16 Źródło komentarza: Życzenia świąteczne od mieszkańców i instytucji związanych z Gminą Słubice. Autor komentarza: nie emeryt Treść komentarza: Na obrazku cała sekcja emerytów SMZS w całej okazałości Data dodania komentarza: 8.01.2023, 13:03 Źródło komentarza: Spotkanie seniorów z posłem na sejm RP Autor komentarza: Melomanka Treść komentarza: Brawo Pani Weronika na flecie! Data dodania komentarza: 8.12.2022, 11:48 Źródło komentarza: Ostatnie próby przed Przedświątecznym Koncertem Baśniowym Autor komentarza: piotrek Treść komentarza: Sami swoi Data dodania komentarza: 18.11.2022, 23:31 Źródło komentarza: Wyzwania dla demokracji w czasach kryzysu - konferencja w CP Autor komentarza: Piotrek Treść komentarza: Kazanie księdza marne na słabą trójkę, po raz kolejny władze zapomniały zorganizować uroczystości pod pomnikiem Pamięci Zesłanych na Sybir i Walczących o Wolną, Niepodległą Polskę. Tam powinien być odczytany apel pamięci oraz wygłoszone przemówienia przez włodarzy a nie w kościele. Data dodania komentarza: 18.11.2022, 23:26 Źródło komentarza: Obchody Święta Niepodległości w Słubicach - podsumowanie
Reklama